wtorek, 20 sierpnia 2013

ślubne tworki potworki :)

witam Was serdecznie na moim blogu :)

rodzina i znajomi ciągle mi powtarzają, że mam smykałkę do ręcznych robótek, dekoracji i tego typu rzeczy. chcę się tym podzielić z szerszą publicznością, bo trzymanie tego w przysłowiowej szufladzie chyba nie ma sensu, inspiracjami warto się dzielić :) dzisiaj chcę Wam pokazać moje ślubne tworki.

zaczniemy od zaproszeń, dość nietypowe, bo zrobione w butelce. utrzymane w kolorach przewodnich mojego ślubu i wesela - żółci i zieleni. na butelce naklejona jest siatka jutowa, a kwiatuszki i listki zrobione zostały metodą quillingu, najbardziej czasochłonną w całej idei zaproszeń ;) do butelki została wciśnięta zielona organza i tekst zaproszenia drukowany na kartce ecru, przewiązany złoto-żółtą wstążką. butelka zakorkowana, na szyjce zawiązana kokardka i zawieszona zawieszka z nazwiskiem.kolejne będą winietki. utrzymane w szklanym stylu nawiązującym do zaproszeń. weki babuni, ale z czekoladowymi drażetkami w środku :) materiał i wstążka były na zmianę - żółty materiał i zielona wstążka i na odwrót. dużo czasu nad nimi spędziłam, ale byłam bardzo zadowolona i wszystkim bardzo się podobały :)
na koniec menu na stoły. wykonane w prostym stylu, wiązane na kokardę. trend menu na stołach weselnych jest jeszcze bardzo młody, bo nad ranem zbieraliśmy wiele menu w ogóle nietkniętych.


tutaj jeszcze zdjęcie, jak się wszystko razem prezentowało :)


mam nadzieję, że się podobają, my byliśmy bardzo zadowoleni, a ja z siebie dumna, że podołałam wszystkim swoim projektom okołoślubnym :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)