O mnieW ostatnim czasie w moim życiu zaszło dużo zmian.
Praca na etat pochłonęła większość czasu, jaki mam w ciągu dnia, dojazdy trwające średnio 2 godziny sprawiły, że nie ma mnie w domu ponad 10 godzin. Czasami do tworzenia brakowało po prostu sił.
Czas lockdownu też nie ułatwił niczego. Pracuję zdalnie, więc niby czasu trochę więcej. Ale jednak po kilku godzinach przykucia do ekranu człowiek nie ma nadal ochoty na dalsze siedzenie. Przyszła najgorsza choroba cywilizacyjna i życie trzeba było podporządkować jej. Odpuścić. 
Warsztat zniknął z pola widzenia, złożony leży tak jak kiedyś, na początku - w kartonach. Rozłożyć w razie potrzeby to kwestia kilku chwil, ale nie wywołuje już nieprzyjemnego poczucia winy i tworzyć można z powrotem jak najdzie ochota, z potrzeby i z przyjemnością.

Kim jest Potworkowa?

Mam 29 lat, męża, prawie 9letnią córkę, 2 psy. 
Jestem specjalistą ds. kontroli jakości. Mój perfekcjonizm w pewnych sprawach często się przydaje, czasami jest przekleństwem, kiedy trzeba pójść na ustępstwa - racjonalne, choć nielogiczne, stąd często w środku pojawia się niemy sprzeciw. Ale na kompromisy trzeba umieć chodzić.
Jestem roztargniona - czas to przed sobą przyznać. Ciągle o czymś zapominam, więc jeśli nie odpisuję, to nie dlatego, że olewam, ale coś innego nagle wpadło do głowy i już kompletnie nie pamiętam.

Scrapuję od sierpnia 2013 roku. Początkowo bardzo regularnie.
Teraz tworzę już tylko czysto hobbystycznie. Kiedy chcę, na swoich warunkach.

Ale zawsze możesz napisać. Z chęcią coś dla Ciebie wykonam :)