O mnie
Kim jest Potworkowa?

27-letnią mamą 7,5-letniej córki. Żoną. Indywidualistką, perfekcjonistką, czasami egocentryczką. Osobą upartą do granic. Ma tendencje do ubierania swoich myśli w słowa, które często zostają na opak zrozumiane. Jest dosyć wrażliwa, chociaż niewiele sytuacji wydusi z niej łzy. Lubi pisać, czytać, oglądać, słuchać. Lubi też porządek, chociaż jest niezłą bałaganiarą. Ceni sobie ciszę i spokój, dobry sen i kawę. Kocha patrzeć, jak jej dziecko spokojnie sobie śpi. Uwielbia, jak mała się do niej przytula i słuchać codziennie jej nowych przemyśleń na różne tematy. Wzrokowiec, który otacza się przedmiotami ładnymi i ładne lubi oglądać. Potworkowa na dłuższą metę nie znosi nudy. Robi się wtedy drażliwa. Jest raczej elastyczna, ale utartych zasad nie zmieni. Jak ją w prosty sposób uszczęśliwić?

Posmyrać po plecach ;)

Scrapuję od sierpnia 2013 roku. Wciąż odnajduję się w technikach scrapbookingu, myślę że na razie najbliższe mi są te najbardziej klasyczne ;) Wciąż się uczę, podglądam najlepszych i mam nadzieję, że pewnego dnia osiągnę podobny poziom :)
Ciągle nazywam siebie żółtodziobem w dziedzinie, ponieważ widzę, ile możliwości daje scrapbooking, a z ilu ja sama korzystam. Uwielbiam swój nowy warsztat, wszystko co jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego mi teraz tylko brakuje, to godzinki więcej w dobie, no może dwóch... ;) Żeby mieć jeszcze więcej czasu na oddawanie się tej pasji :)